درباره ما
شنبه 12 بهمن 1398
    
بازدید: 355
    

شرکت فارس هرمز در سال 1364 با موضوع راه وساختمان ثبت و فعالیت خـود را در مـرکز استان فارس شهرستان شیراز آغاز نمود. شرکت با تجربه 33 سـاله درساخت و تولـید بتن آماده و قطعـات پیــش ساخته بتنی توانـست در توسعـه و بهره مندی استان گامی مؤثر برداشته و همواره ،به دنبال ارتقاء سطح دانش و بهره گـیــری از تکنولوژی روز دنیــا جهت پیشبـرد اهــداف ســـازنده که مهمــترین آن اجــراء روسـازی بتنی راه به جای آسفالت قیری اقدام نماید. شرکت فارس هرمز بصورت تخصصی در ابتدا ســـال 1373 فعـالیت خـود را در زمینه کف سـازی و روسازی بتنی آغاز نمــود، کــه بــا توجـه بـه ارزان بودن قیر و عدم دسترسی آســان به سیـمان ایـن مســیر به کندی در حــال پیشرفت بود. در سـال 1389 تولید سرانه سیمان کشـور در حال توسعه قرارگرفت ، که با توجه به این موضوع این شـرکت توانست در رقابت با بهاء آسفالت قیری و هم چنین دوام بالا و کیفیت بهـتر روش روسازی بتنی را به جـای آسفالت قیری معرفی و بصورت اجرایی ارایه نماید.

با توجه به تأسیس شـرکت فارس هرمز از سال 1364 تا کنون عنوان کلیه سوابق امکان پذیر نمی باشد، لذا سوابق اجرایی بصورت کلی و خلاصه به شـرح ذیل می باشد:

-1 ساخت و ساز پروژه های عمرانی.

-2 راه اندازی کارگاه تولید قطعات بتنی با همکاری شهـرداری شیراز جهت تامین نیاز مناطق تحت پوشش شهرداری مرکزی(در شـــرق ترمـینال شـهیدکاراندیش در سال 1367).

-3 راه اندازی مجتمع تولید بتن آمــاده و قطــعات پـیش ساخته بـا همکـاری سازمان عمران شهرداری شیراز (در منطقه 4 بلوار رحمت در سال 1368).

-4 راه اندازی مجموعه بتن آماده و بلوک بتنی با شــرکت فــارس خوزستـان ( سایت کارخانه گچ ماشینی فارس در سال 1372).

-5 تـولیـد بیـش از 3/000/000 قطعـه پـیـش سـاخته شــامل تـک لبــه ، نیوجرسی ، صنـدلی و میـز پارکی ، میز شطرنج و آبخوری بتنی و 1/000/000 متـرمکعب بتن آماده ( حدوداٌ) جهت پروژه های عمرانی دولتی و خصوصی از سـال 1367 تا 1389.

-6 تحقیق و تولید بتن گوگردی با همکاری اساتید دانشگاه نفت تهران.

-7 اجرای انواع روسازی های بتنی از سال 1373 در استـان فـارس جهت پروژه های دولتی و خصوصی.

-8 اجراء لاینینگ (پوشش) بتن پلیمری ضداسید جهت لوله های بتنی فاضلاب در شیراز با همکاری سازمان آب وفاضلاب شهرستان شیراز.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.